→ Darmowa wysyłka (PL) od 250 zł ← 

Szanowne Klientki! Nasz sklep pracuje cały czas. Staramy się jak najstaranniej i najszybciej kompletować Wasze zamówienia i nadawać je zgodnie z terminem wysyłki. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem opcją dostawy do paczkomatów, jest jednak możliwe, że oczekiwanie na paczkę wydłuży się o 1 dzień.
Dziękujemy za zrozumienie.

DRESÓWKI I ZESTAWY

Dresówka pętelka i dresówka drapana

To bardzo popularny matariał do szycia. Jest elastyczny, stabilny, a możliwości szycia z tej dzianiny ogranicza tylko wyobraźnia. Dresówki to świetny materiał do szycia wygodnych ubranek dla dzieci oraz sportowej odzieży dla dorosłych.
⇒ Szyjąc dresówkę pamiętaj o igle do dzianin i szyj ściegiem elastycznym.
Dresówka jest także bardzo łatwa w pielęgnacji. Pamiętaj jednak, żeby zdekatyzować ją przed szyciem, bo bawełniane dresówki mogą się skurczyć. O dekatyzacji możesz przeczytać krótki artykuł na naszym blogu: KILKA SŁÓW O DEKATYZACJI
Materiały dresowe cieszą się duża popularnością, a jeśli stawiasz pierwsze kroki w szyciu z pewnością sięgniesz po tę dzianinę.
Nasza dresówka dla dzieci i dla dorosłych to materiał wysokiej jakości. Ten rewelacyjny gatunek dresówki pętelki i dresówki drapanej w naszym sklepie z tkaninami pochodzi z krajów Europy Zachodniej.

French Terry/Sweatshirt

French Terry is a very popular sewing material. It is elastic, stable and the possibility of sewing this fabric is limited only by your imagination.
This is a great material for sewing comfortable clothes for children and sports clothing for adults.
⇒ When sewing this kind of fabric, remember about the needle for knitwear and sewing with elastic stitch.
The sweatshirt is also very easy to care for.
Sweatshirt materials are very popular, and if you take the first steps in sewing you will definitely reach for this knitwear.
Our french terry for children and adults is a high quality material. These looped and brushed sweatshirts come from Western Europe.

Dresówka MORO SAMOLOTY Dresówka MORO SAMOLOTY
Cena: 34,00 zł 42,00 zł
metr
zobacz więcej
  • promocja
Dresówka CZERWONA 250g Dresówka CZERWONA 250g
Cena: 33,00 zł
metr
zobacz więcej
Dresówka MEDUZY niebieski melanż Dresówka MEDUZY niebieski melanż
Cena: 26,00 zł 35,00 zł
metr
zobacz więcej
  • promocja
Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i specjalnych ofertach?
Zapisując się newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz zgodę na przesyłanie ofert na podany adres e-mail. Zapoznaj się z naszym Regulaminem i Polityką prywatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl